Antonina Järviste seisukohad

Vestlesin täna meie pensionil oleva epidemioloogi Antonina Järvistega. Küsisin, kas sõnumid, mida mina olen seni esitanud on olnud õiged.
Tema vastus:
“Seisukohad on õiged.
Praegusel massvaktsineerimisel ei arvestata ei loomuliku immuunsust ega läbipõdemisel tekkinud immuunsust. Vaktsineeritakse kõiki. Tahtmatult tekib mulje, et oluline on just süst (torge igale inimesele), mitte inimeste arukas kaitse.
MIND ISIKLIKULT TEEB MURELIKUKS, ET HAKATAKSE VAKTSINEERIMA ILMA IGASUGUSE PÕHJENDUSETA KA LAPSI !!! Kuidas saaksime neid kaitsta?

Teine murekoht on adekvaatne ravi, õigemini selle puudumine. Sellest kirjutab väga veenvalt ja argumenteeritult Kaari Saarma. Pakub lahendusi, aga otsustajaid see ei huvita ning meedia halvustab.
Vaktsineerimise osas on olemas igasuguseid teooriaid, kui mulle isiklikult tundub, et selle eesmärk ei ole küll eriti üllas.
Lisan juurde, et ma pole ainuke autoriteet s.t. teema valdaja, on ka teisi, kes erinevatel põhjustel siiski vaikivad või teadlikult moonutavad ja ignoreerivad epidemioloogia ja immunoloogia teaduslike aluseid.
Epidemioloogiateenistusi on järjekindlalt likvideeritud ja hävitatud üle maailma. Miks? Meil Eiki Nestori aegadest peale. Spetsialistide asemele tulid absoluutsed võhikud, kelle tegutsemise motiivid ja eesmärgid on tumedad. Nägijad tembeldatakse harimatuteks lamemaalasteks, demagoogideks ja valetajateks. Mina olen paraku nende hulgas”.
Siin teen juba mina omapoolse kokkuvõtte.
Selle ala spetsialisti järeldusi EI SAA MUUTA OLEMATUKS!!